NEDEN BİZ?

BAKIŞ AÇIMIZ

Zihin iyileşirken beden; beden iyileşirken zihin iyileşir. Beden bir bütün içinde orkestra gibi çalışır. Branşlaşma hatta daha ötesi organ bazında yaklaşımlar ile bütün kaçırılmakta dolayısıyla kronik hastalığa, kronik yorgunluğa sahip kişiler branş branş gezmektedirler.

Birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz. Burada yasaklar olmayacak, bedenin ruhsal ve fiziksel gereksinimlerini anlamak için yeri geldiğinde bir dedektif gibi tıp bulmacası çözülecek, bazen bir terapist gibi sağlığımızın önündeki duygusal nedenler aşılmaya çalışılacak. Macro micro besin ihtiyaçları desteklenecek.

Birlikte bedeni tanıyarak anlayarak saygı duyarak ilerleyeceğiz. Bu durumda beden, sağlığa zararlı faktörleri akış içinde yaşamının dışına çıkartacak, faydalı olanları içine alacaktır….

İLETİŞİME GEÇİN

EKİBİMİZ

Fonksiyonel Tıp ile ilgili tüm sorularınız için uzman ekibimiz ile iletişme geçebilirsiniz.

Dr. Saime DOSTUGÜR
Fonksiyonel Tıp

1966 doğumlu olan Dr. Saime Dostugür ilk ve orta lise eğitimini İzmir de tamamlamıştır. 1988 yılında Ege Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuştur. 1990 yılından itibaren İzmir de 1.basamak sağlık hizmetlerinde çalışmış olup yöneticilik görevlerinde de bulunmuştur. 2016 yılında emekli olmuştur.

Eğitim

9 Eylül üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Aile Danışmanlığı – 2011
SCIO Quantum Biofeedback terapi – 2016
ÇİSED Evlilik Terapisi – 2012Fonksiyonel Tıp Akademisi – 2018
Aromaterapi
Hipnoterapi

Dr. Orhan Dostugür
Ozon Terapi

1965 doğumlu olan Dr. Orhan Dostugür ilk ve orta eğitimini Ödemiş’te, lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. 1988 yılında Ege üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.1992 yılında başladığı Buca belediyesi kurum tabipliğinden 2016 yılında emekli olmuştur.

Eğitim

Ege üniversitesi Eczacılık Fakültesi Fitoterapi – 2012
SCİO Quantum Biofeedback terapi – 2016
Adnan Menderes Üniversitesi Islak Kupa Terapi – 2018
Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Ozon Terapi – 2019

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mezoterapi – 2022

Foto Galeri